Gościnnie na Zamku w Rzucewie

Kategoria: Wiadomości Opublikowano: piątek, 18, maj 2018 Zespół SP2YWL

Już w najbliższą sobotę 19 Maja odbędą się Zawody Zamkowe . Będzie to piętnasta edycja tego współzawodnictwa. Dzięki uprzejmości właścicieli Zamku Jan III Sobieski w Rzucewie, koledzy Szymon SQ2SIT i Maciej SP2GPU będą pracowali w zawodach z rzucewskiego zamku. Start godz. 17:00 czasu lokalnego w sobotę.

Rzucewo to niewielka wieś w gminie Puck, nad Zatoką Pucką. Niegdyś była to osada rycerska i rybacka. Obecnie połowami ryb w okolicy trudnią się pojedyncze osoby. Budowla pałacowa została wzniesiona w 1840 roku przez rodzinę Below. Po zakończeniu II wojny światowej znajdowała się tam szkoła rolnicza, a dziś działa jako hotel Zamek Jan III Sobieski.


Zespół parkowy przy Zamku w Rzucewie

Oznaczenie obiektu wg. WCA to SP-00418, krajowe FPK03. Zamek znajduje się w lokatorze JO94FQ. Zawody rozpoczynają się o godzinie 15:00 czasu UTC (17:00 local) i trwają przez 3 godziny. Łączności nawiązuje się emisją foniczną w paśmie 80m. Klasyfikacja podzielona jest na trzy grupy. Stacje pracujące z zamków, stacje pracujące ze stałej lokalizacji oraz stacje nasłuchowe.

Organizatorem jest Rada Bractwa Zamkowego oraz Warszawski Oddział Terenowy PZK. Szczegółowy regulamin znajdziecie tutaj: http://www.zamkisp.pl


Zachęcamy do udziału w Zawodach!


Zespół SP2YWL 

Odsłony: 1090

Nasze karty QSL